CORTECO 82011400 | (12011400B) Yağ Keçesi. Poyra B2fud4 100.0X 120.0X 13.0 72Nbr Mercedes
İç çap [mm]
100 mm
Dış çap [mm]
120 mm
Yükseklik [mm]
13 mm