BREMBO P06106 | Fren Balatası Ön BMW G20-G30-G11-G12-G05-G06 M Performance
Genişlik [mm]
125 mm
Kalınlık/Kuvvet [mm]
20 mm
Yükseklik [mm]
117 mm
Aşınma ikaz kontağı
aşınma uyarı göstergesi için hazır
Tüm BREMBO marka ürünleri inceleyin
Adet
Bu üründe: Kargo Bedava
Bu parça hangi araçlara uyumlu?
Teknik Özellikler:
Genişlik [mm]:125 mm
Yükseklik [mm]:117 mm
WVA numarası:22392
İlave Ürün/Bilgi 2:Gıcırdamayı önleyici sac
Fren sistemi:Brembo
İlave ürün/İlave açıklama:Dengeleme ağırlıklarına sahip
İlave ürün/İlave açıklama:Aksesuar yok
Kalınlık/Kuvvet [mm]:20 mm