BREMBO 09.C047.11 | Disk Fren Ön (Suzuki Sx4 S-Cross 1.6 / 1.6 Ddıs 13-/ / Vitara 15-/ 1.6 VVTI 280 mm) | 1 Adet
Fren diski türü
içten havalandırmalı
Fren diski kalınlığı [mm]
22 mm
Delik sayısı
5
İlave Ürün/Bilgi 2
Cıvatalar ile
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm BREMBO marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu üründe: Kargo Bedava
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
BREMBO 09.C047.11 | Disk Fren Ön (Suzuki Sx4 S-Cross 1.6 / 1.6 Ddıs 13-/ / Vitara 15-/ 1.6 VVTI 280 mm) (Fren diski)
Teknik Özellikler:
Fren diski türü: içten havalandırmalı
Fren diski kalınlığı [mm]: 22 mm
Delik sayısı: 5
İlave Ürün/Bilgi 2: Cıvatalar ile
Yükseklik [mm]: 47 mm
Merkezleme çapı [mm]: 62 mm
Dış çap [mm]: 280 mm
Üst yüzey: Kaplamalı
Asgari kalınlık [mm]: 20 mm
Loading...
Loading...