BLUEPRINT ADK82240 | Hava Filtresi .
Filtre tipi
Filtre elemanı
Uzunluk [mm]
240 mm
Genişlik [mm]
216 mm
Yükseklik [mm]
54 mm
🚚 11:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • Tüm BLUEPRINT marka ürünleri inceleyin
  • Adet
  • Bu parça hangi araçlara uyumlu?
BLUEPRINT ADK82240 | Hava Filtresi Grand Vitara 1.9 2.4 09 - (Hava filtresi)
Teknik Özellikler:
Filtre tipi: Filtre elemanı
Uzunluk [mm]: 240 mm
Genişlik [mm]: 216 mm
Yükseklik [mm]: 54 mm