AYD 03311 | Dingil Burcu 96 > 5-Seri (E39-E60-E61) X5 (E53)
Montaj tarafı
Montaj tarafı - Arka aks
Arka aks
Yükseklik [mm]
67 mm
Yükseklik 1 [mm]
60 mm
İç çap [mm]
16 mm
Dış çap [mm]
57 mm